4200
shadow

Teknik Özellikler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Floresan etiketlerin hammaddesi kağıttır, üzeri floresan boya ile kaplanmıştır. Kırmızı, sarı, turuncu, yeşil , mavi ve diğer floresan renklerde olabilirler. Yüzey tutuculuğu isteğe göre; kalıcı, çıkartılabilir olarak değişik özelliklerde üretilir. Üst yüzeyleri lak ile kaplanarak dayanıklılıkları ve parlaklıkları arttırılabilir.

FLORESAN ETİKETLERİN GENEL KULLANIM ALANLARI:

Floresan etiketin çok geniş kullanım alanı vardır. Genelde hediyelik eşya ve kırtasiye sektörü floresan etikete ilgi duymaktadır..

FLORESAN ETİKETLERİN  BASKI GEREKSİNİMLERİ:

Floresan etiketlerine wax ribon kullanarak baskı yapabilirsiniz. Daha kalıcı bir baskı sağlayabilmek için wax resin ribonda kullanabilirsiniz. Satın alacağınız barkod yazıcıda "termal transfer" baskı yapabilme özelliğine sahip olması gerekir. Ayrıca barkod yazıcısına bağlanabilecek özellikte bir bilgisayara ve yazılıma ihtiyacınız olacaktır. Kablolu yada kablosuz okuyucuda isteğe bağlı olarak kullanabilirsiniz.